ETEK MODELLERİ

Etek, bayan giyiminin sembolü belki de kadın giyimini erkek giyiminden ayıran en net giyim ürünü olarak bilinir. Tüm kadınların gardırobunda onlarca çeşidi olan bu giysi kadın giyim mağazalarında en ön reyonda he zaman yerini almaktadır.

Sitemizde mini etek çeşitlerine, Tasarım harikası uzun etek modellerine, pliseli etek ve kloş etek modellerine erişebilirsiniz. Başka yerde bulamayacağınız şifon etek modellerini de yine sayfamızda görebilirsiniz. Ürünlerimiz tasarımlarıyla olduğu kadar, üretim kaliteleri ve kumaşları ile de dikkat çekici ve uzun yıllar kullanılabilecek standartlarda kalitelidir. Esmanur Butik olarak ödediğiniz paranın tam karşılığını veriyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Ürünlerimizin linklerine tıklayarak ürün detay sayfasına girip, ürün seçeneklerini ayarlayabilir, ayrıntılı ürün açıklamalarına ulaşabilir ve detaylı resimleri görüntüleyebilirsiniz. Satın alma butonundan güvenli alışveriş platformuna geçiş yaparak ürünleri kredi kartı,  havale yada kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz.