Başörtüsü

İslami giyim tarzının en temel öğesi elbette başörtüsü dür. Her Müslüman kadın başını örter ve bunu en şık örtüyü seçerek yapmak ister. Ürünlerimiz içerisinde seçim yapmakta zorlanabilirsiniz, zira size ne geniş ürün yelpazesini sunuyoruz. Düz veya desenli onlarca çeşitten gözlerinizi alamayacaksınız.

Ayrıca şal çeşitlerimizi de incelemelisiniz, En son trendlerden olan püsküllü şal ve çift taraflı şal modellerimizden gönlünüzce seçim yapabilirsiniz.

Müslüman kadın'ın bu vazgeçilmez giysisine sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve şık tasarımlar, yıllarca severek takacağınız, girdiğiniz her ortamda dikkat çekeceğiniz ürünler esmabutik'te sizleri bekliyor.

Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartlarınızla taksit avantajlarından faydalanabilir, dilerseniz havale veya tek çekimle satın alım yapabilirsiniz. 

Tesettürün olmazsa olmazı elbette başörtüsüdür. Esmanurbutik size bu konuda çok fazla seçenek sunmaktadır. İster desenli isterseniz Tek Renk Eşarp ve Şal Modellerimiz içinden seçim yapmakta zorlanacaksınız. Son zamanların en trend Püsküllü Şal ve Çift Taraflı Şal modellerine hayran kalacaksınız.