Gizlilik Politikası

 

Esmanurbutik.com.tr olarak üyelik işlemi sırasında yada sipariş verdiğiniz zaman istenen bilgiler şirketimizin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, siparişlerinizin sıfır hata ile elinize ulaşabilmesi için Faturalama, kargolama ve gönderimi sırasında gerekli olan bilgilerdir. Bu bilgilerden bazıları (isim, soyisim, adres, e-posta vb.) sizlerden talep edilmektedir. Esmanurbutik.com.tr veritabanında toplanan bu bilgiler eğer müşterimizin talep etmişse , dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Esmanurbutik.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

Esmanurbutik.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Esmanurbutik.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Esmanurbutik.com .tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılmaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Esmanurbutik.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Esmanurbutik.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 3D secure güvenlik onayı ile ödeme esnasında tarafınıza gelecek şifre ile onay alınmadan sipariş tamamlanmamaktadır. Sitemiz 128 Bit SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır.

İyi alışverişler dileriz.